Oude besturen

Hier vind je een lijst van voorgaande besturen van de NSA.

41 Bestuur 2016

Max Verweg – Voorzitter

Kelly Weerman – Secretaris

Jelle van Urk – Penningmeester

Melin Walet – Vicevoorzitter

Ismani Nieuweboer – Commissaris onderwijs

Marten Folkertsma – Activiteitencoördinator

40 Bestuur 2015

Emma van der Grijp – Voorzitter

Dennis Buijsman – Secretaris

Yvette van Nek – Penningmeester

Jorrit Bootsma – Vicevoorzitter

Boris van Brussel – Activiteitencoördinator

Peter Otte – Commissaris onderwijs

39 Bestuur 2014

Sebastiaan Arendsen – Voorzitter

Nigel van Herwijnen – Secretaris

David Hendriks – Penningmeester

Mike de Haan – Vicevoorzitter

Robbie Škoravic – Activiteitencoördinator

Xanthe Verbeek – Commissaris onderwijs

38 Bestuur 2013

Tim Hoogeveen – Voorzitter

Isabelle Liesker – Secretaris

Sjoerd Janse – Penningmeester

Maarten Post – Vicevoorzitter

Sebastiaan van Eijk – Activiteitencoördinator

Tim Barenbrug – Onderwijs en ICT

37 Bestuur 2012

Milo Stroink – Voorzitter

David Laan – Secretaris

Etienne van Walsem – Penningmeester

Joost de Wit – Commissaris extern

Robbie Rens – Activiteitencoördinator

Ruben Boots – Algemeen bestuurslid

36 Bestuur 2011

Ziggy Pleunis – Voorzitter

Joris Messelink – Vicevoorzitter

Sarah Brands – Secretaris

Reinier Kramer – Penningmeester

Koen Groenland – Activiteitencoördinator

Jiri Oen – Onderwijs en ICT

35 Bestuur 2010

Timo Halbesma – Voorzitter

Maartje de Nie – Secretaris

Bastiaan Lansink – Penningmeester

Andrea Rusman – Activiteitencoördinator

Job Jonkergouw – Boeken/ICT

34 Bestuur 2009

Arthur La Rooij – Voorzitter

Hanneke Hoogland – Secretaris

Brent Huisman – Penningmeester

Manuel Oppenoorth – Activiteitencoördinator

Maartje Jacobs – Algemeen bestuurslid

33 28 februari 2008 – 26 februari 2009

Frank Brussel – Voorzitter

Jochem Kaas – Secretaris

Jesse Klei – Penningmeester

Wouter Karman – Onderwijscommissaris

Sarah Gaaf – Activiteitencoördinator

Wout Merbis – Scoop-hoofdredacteur

32 4 oktober 2007 – 28 februari 2008

Rose Koopman – Voorzitter

Maarten Soudijn – Vicevoorzitter

Jelle van der Berk – Penningmeester

Jochem Kaas – Secretaris

Frank Brussel – Activiteitencoördinator

Joeri de Valença – Onderwijscoördinator

31 22 februari 2007 – 4 oktober 2007

Lucie de Nooij – Voorzitter

Alexander Groot – Vicevoorzitter

Meike de With – Secretaris

Jelle van der Berk – Penningmeester

Rose Koopman – Onderwijscoördinator

Maarten Soudijn – Activiteitencoördinator

30 19 oktober 2006 – 22 februari 2007

Lucie de Nooij – Voorzitter

Alexander Groot – Vicevoorzitter

Meike de With – Secretaris

Timo Kluck – Penningmeester

Roos Smit – Activiteitencoordinator

29 13 oktober 2005 – 19 oktober 2006

Jeanette Nguyen – Voorzitter

Sander van Til – Secretaris

Timo Kluck – Vicevoorzitter

Roos Smit – Activiteitencoordinator

Joris Hartman – Penningmeester

28 22 oktober 2004 – 13 oktober 2005

Welmoet Damsma – Voorzitter

Lydwin van Rooyen – Secretaris

Yan Grange – Penningmeester

Wieteke de Boer – Activiteitencoördinator

Jelske Schaap – Activiteitencoördinator

27 15 okt 2003 - 22 okt 2004

Lydwin van Rooyen - Voorzitter

Jeroen van ‘t Hert - Secretaris

Martijn van Pottelberghe – Penningmeester

Welmoet Damsma – Activiteitencoordinator

Wietse Steffen – Borrelmeester

Marieke Jesse – Interim-penningmeester

26 1 sep 2002 - 15 okt 2003

Thomas Miedema - Voorzitter

Jorn Mossel - Secretaris

Marieke Jesse - Penningmeester

Judith Groot - Vicevoorzitter

Yan Grange - Algemeen bestuurslid

25 6 mrt 2001 - 1 sep 2002

Joris Hartman - Voorzitter

Thomas Miedema – Secretaris

Charles Mathy – Penningmeester

Thijs Coenen – Vicevoorzitter

Sander Westerhout – Algemeen bestuurslid

24 15 mrt 2000 - 6 mrt 2001

H.J. van Eerten - Voorzitter

P. Friedel - Secretaris

P. Kemmers - Penningmeester

S. Beekhuis - Algemeen bestuurslid

K. van Driel - Algemeen bestuurslid

V.C. Geers - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid

23 26 okt 1999 - 15 mrt 2000

L. Kampmeijer - Voorzitter

K. van Driel - Secretaris

B. Antonisse - Penningmeester

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid

22 1 jun 1999 - 26 okt 1999

L. Kampmeijer - Voorzitter

K. van Driel - Secretaris

B. Mcharek - Penningmeester

B. Antonisse - Algemeen bestuurslid

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid

21 17 mrt 1999 - 1 jun 1999

L. Kampmeijer - Voorzitter

B. Mcharek - Penningmeester

B. Antonisse - Algemeen bestuurslid

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid

20 1 sep 1998 - 17 mrt 1999

L. Kampmeijer - Voorzitter

R. van Drooge - Secretaris

B. Antonisse - Penningmeester

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid

19 4 mrt 1998 - 1 sep 1998

R. van Drooge - Secretaris

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid

18 1 mrt 1997 - 4 mrt 1998

A.J.G. Hendriks - Voorzitter

R. van Drooge - Secretaris

S.P. Tigelaar - Penningmeester

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

B.W. van der Schans - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid

17 1 okt 1996 - 1 mrt 1997

A.J.G. Hendriks - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

F. Fortuin - Penningmeester

D. Badoux - Algemeen bestuurslid

M. Djordjevic - Algemeen bestuurslid

R. van Drooge - Algemeen bestuurslid

S.P. Tigelaar - Algemeen bestuurslid

16 21 feb 1996 - 1 okt 1996

Y.S. de Natris - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

F. Fortuin - Penningmeester

D. Badoux - Algemeen bestuurslid

S.P. Tigelaar - Algemeen bestuurslid

A.J.G. Hendriks - Algemeen bestuurslid

15 22 feb 1995 - 21 feb 1996

C.A. Renner - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

J. Portegies Zwart - Penningmeester

D.A. Wijngaarden - Algemeen bestuurslid

Y.S. de Natris - Algemeen bestuurslid

W.P. Sorm - Algemeen bestuurslid

14 16 feb 1994 - 22 feb 1995

A.T. Noordervliet - Voorzitter

P.M. de Wildt - Penningmeester

J. Postma - Algemeen bestuurslid

C.A. Renner - Algemeen bestuurslid

A.L. Swaneveld - Algemeen bestuurslid

A.W. Volp - Algemeen bestuurslid

D. Vuurboom - Algemeen bestuurslid

13 14 okt 1992 - 16 feb 1994

M. van Ingen - Voorzitter

Y. Janssen - Secretaris

IJ.H.F. Offerhaus - Algemeen bestuurslid

A.T. Noordervliet - Algemeen bestuurslid

V.A. Verheul - Algemeen bestuurslid

D. Vuurboom - Algemeen bestuurslid

12 21 dec 1991 - 14 okt 1992

M. van Ingen - Voorzitter

A.P. Mosk - Algemeen bestuurslid

11 18 okt 1991 - 21 dec 1991

M. van Es - Voorzitter

C.N.A. van Duin - Secretaris

F.J. Molster - Penningmeester

Y.J.W. Simis - Algemeen bestuurslid

10 1 feb 1991 - 18 okt 1991

M.H.J. Hagen - Voorzitter

E.P. van Klaveren - Secretaris

J. van den Berge - Penningmeester

M.E. Kooi - Algemeen bestuurslid

P.G. de Jong - Algemeen bestuurslid

9 12 okt 1990 - 1 feb 1991

J. van den Berge - Penningmeester

M.E. Kooi - Algemeen bestuurslid

8 13 okt 1989 - 12 okt 1990

M. van den Hoed - Voorzitter

R.J. Dirksen - Secretaris

D. Abma - Penningmeester

7 25 okt 1988 - 13 okt 1989

B. van Dijk - Voorzitter

F.A.P. Harmsze - Secretaris

S.C. Pont-de Vries - Penningmeester

M. van Hoften - Algemeen bestuurslid

J.B. Nijland - Algemeen bestuurslid

6 15 jun 1988 - 25 okt 1988

L.E. de Graaf - Voorzitter

J.M. Smit - Secretaris

S.C. Pont-de Vries - Penningmeester

5 5 okt 1987 - 15 jun 1988

B. van Deenen - Voorzitter

A.M. Roest - Secretaris

L.M. Roeleveld - Penningmeester

4 20 okt 1986 - 5 okt 1987

H.J. Leeuw - Voorzitter

J.H.M. Verschuren - Secretaris

H.M. van Pinxteren - Penningmeester

3 9 sep 1985 - 20 okt 1986

H.J. Leeuw - Voorzitter

H.M. van Pinxteren - Penningmeester

2 28 feb 1985 - 9 sep 1985

H.J. Leeuw - Voorzitter

R.J.J.Steenvoorden - Secretaris

H.M. van Pinxteren - Penningmeester

1 23 nov 1981 - 28 feb 1985

J.B. Duivenvoorden - Voorzitter

M.E. Nieberg - Secretaris