20230406_0088

Oude besturen

Oude besturen

Hier vind je een lijst van alle oude lullen die wel eens het besturen van de NSA op zich hebben genomen.

2023: Bestuur 48

Jord Muffels - Voorzitter

Anouk Kempen - Secretaris

Victor van Rijn - Penningmeester

Melvin Room - Vicevoorzitter

Maarten Nel - Activiteitencoördinator

Femke Wenneker - Commissaris Onderwijs

28 sep 2022 - 22 feb 2023: Bestuur 47 - 2

Stella Dartée - Voorzitter

Barien Kanie - Secretaris

Victor Vreede - Penningmeester

Alec van Duin - Vicevoorzitter

Joost van Dijk - Activiteitencoördinator

Jord Muffels - Commissaris Onderwijs


11 mrt 2022 - 28 sep 2022: Bestuur 47 - 1

Stella Dartée - Voorzitter

Nina Oskam - Secretaris

Victor Vreede - Penningmeester & Commissaris Onderwijs Natuur- en Sterrenkunde

Alec van Duin - Vicevoorzitter & Commissaris Onderwijs Wiskunde

Joost van Dijk - Activiteitencoördinator


2021: Bestuur 46

Nina Oskam - Voorzitter

Chinook Felix - Secretaris

Jaap Osseweijer - Penningmeester

Friso Eigenhuis - Vicevoorzitter

Ezra de Cleen - Activiteitencoördinator

Sietse Verbeek - Commissaris onderwijs


2020: Bestuur 45

Sietse Verbeek - Voorzitter

Friso Eigenhuis - Secretaris

Jaap Osseweijer - Penningmeester

Duncan Pelan Pelan - Vicevoorzitter

Ezra de Cleen - Activiteitencoördinator

Chinook Felix - Commissaris onderwijs


2019: Bestuur 44

Mick Rustenburg – Voorzitter

Donna Sandtke – Secretaris

Thomas Goldman – Penningmeester

Quinten Coelho – Vicevoorzitter 

Sil Verheye – Activiteitencoördinator

Peter Voerman – Commissaris onderwijs


2018: Bestuur 43

Tom Konijn – Voorzitter

Maaike Straathof – Secretaris

Amy Oppong – Penningmeester

Demi Kruijer – Vicevoorzitter & Commissaris onderwijs

Roy van der Linden – Activiteitencoördinator


2017: Bestuur 42

Simon Ilic – Voorzitter

Stefanie Fijma – Secretaris

Omar Ould-Boukattine – Penningmeester

Sebastian Zur – Vicevoorzitter

Rosa Sinaasappel – Activiteitencoördinator

Jasper Lankhorst – Commissaris onderwijs


2016: Bestuur 41

Max Verweg – Voorzitter

Kelly Weerman – Secretaris

Jelle van Urk – Penningmeester

Melin Walet – Vicevoorzitter

Ismani Nieuweboer – Commissaris onderwijs

Marten Folkertsma – Activiteitencoördinator


2015: Bestuur 40

Emma van der Grijp – Voorzitter

Dennis Buijsman – Secretaris

Yvette van Nek – Penningmeester

Jorrit Bootsma – Vicevoorzitter

Boris van Brussel – Activiteitencoördinator

Peter Otte – Commissaris onderwijs


2014: Bestuur 39

Sebastiaan Arendsen – Voorzitter

Nigel van Herwijnen – Secretaris

David Hendriks – Penningmeester

Mike de Haan – Vicevoorzitter

Robbie Škoravic – Activiteitencoördinator

Xanthe Verbeek – Commissaris onderwijs


2013: Bestuur 38

Tim Hoogeveen – Voorzitter

Isabelle Liesker – Secretaris

Sjoerd Janse – Penningmeester

Maarten Post – Vicevoorzitter

Sebastiaan van Eijk – Activiteitencoördinator

Tim Barenbrug – Onderwijs en ICT


2012: Bestuur 37

Milo Stroink – Voorzitter

David Laan – Secretaris

Etienne van Walsem – Penningmeester

Joost de Wit – Commissaris extern

Robbie Rens – Activiteitencoördinator

Ruben Boots – Algemeen bestuurslid


2011: Bestuur 36

Ziggy Pleunis – Voorzitter

Joris Messelink – Vicevoorzitter

Sarah Brands – Secretaris

Reinier Kramer – Penningmeester

Koen Groenland – Activiteitencoördinator

Jiri Oen – Onderwijs en ICT


2010: Bestuur 35

Timo Halbesma – Voorzitter

Maartje de Nie – Secretaris

Bastiaan Lansink – Penningmeester

Andrea Rusman – Activiteitencoördinator

Job Jonkergouw – Boeken/ICT


2009: Bestuur 34

Arthur La Rooij – Voorzitter

Hanneke Hoogland – Secretaris

Brent Huisman – Penningmeester

Manuel Oppenoorth – Activiteitencoördinator

Maartje Jacobs – Algemeen bestuurslid


2008: Bestuur 33

Frank Brussel – Voorzitter

Jochem Kaas – Secretaris

Jesse Klei – Penningmeester

Wouter Karman – Onderwijscommissaris

Sarah Gaaf – Activiteitencoördinator

Wout Merbis – Scoop-hoofdredacteur


4 okt 2007 – 28 feb 2008: Bestuur 32

Rose Koopman – Voorzitter

Maarten Soudijn – Vicevoorzitter

Jelle van der Berk – Penningmeester

Jochem Kaas – Secretaris

Frank Brussel – Activiteitencoördinator

Joeri de Valença – Onderwijscoördinator


22 feb 2007 – 4 okt 2007: Bestuur 31

Lucie de Nooij – Voorzitter

Alexander Groot – Vicevoorzitter

Meike de With – Secretaris

Jelle van der Berk – Penningmeester

Rose Koopman – Onderwijscoördinator

Maarten Soudijn – Activiteitencoördinator


19 okt 2006 – 22 feb 2007: Bestuur 30

Lucie de Nooij – Voorzitter

Alexander Groot – Vicevoorzitter

Meike de With – Secretaris

Timo Kluck – Penningmeester

Roos Smit – Activiteitencoordinator


13 okt 2005 – 19 okt 2006: Bestuur 29

Jeanette Nguyen – Voorzitter

Sander van Til – Secretaris

Timo Kluck – Vicevoorzitter

Roos Smit – Activiteitencoordinator

Joris Hartman – Penningmeester


22 okt 2004 – 13 okt 2005: Bestuur 28

Welmoet Damsma – Voorzitter

Lydwin van Rooyen – Secretaris

Yan Grange – Penningmeester

Wieteke de Boer – Activiteitencoördinator

Jelske Schaap – Activiteitencoördinator


15 okt 2003 - 22 okt 2004: Bestuur 27

Lydwin van Rooyen - Voorzitter

Jeroen van ‘t Hert - Secretaris

Martijn van Pottelberghe - Penningmeester

Welmoet Damsma - Activiteitencoordinator

Wietse Steffen - Borrelmeester

Marieke Jesse - Interim-penningmeester


1 sep 2002 - 15 okt 2003: Bestuur 26

Thomas Miedema - Voorzitter

Jorn Mossel - Secretaris

Marieke Jesse - Penningmeester

Judith Groot - Vicevoorzitter

Yan Grange - Algemeen bestuurslid


6 mrt 2001 - 1 sep 2002: Bestuur 25

Joris Hartman - Voorzitter

Thomas Miedema – Secretaris

Charles Mathy – Penningmeester

Thijs Coenen – Vicevoorzitter

Sander Westerhout – Algemeen bestuurslid


15 mrt 2000 - 6 mrt 2001: Bestuur 24

H.J. van Eerten - Voorzitter

P. Friedel - Secretaris

P. Kemmers - Penningmeester

S. Beekhuis - Algemeen bestuurslid

K. van Driel - Algemeen bestuurslid

V.C. Geers - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid


26 okt 1999 - 15 mrt 2000: Bestuur 23

L. Kampmeijer - Voorzitter

K. van Driel - Secretaris

B. Antonisse - Penningmeester

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid


1 jun 1999 - 26 okt 1999: Bestuur 22

L. Kampmeijer - Voorzitter

K. van Driel - Secretaris

B. Mcharek - Penningmeester

B. Antonisse - Algemeen bestuurslid

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid


17 mrt 1999 - 1 jun 1999: Bestuur 21

L. Kampmeijer - Voorzitter

B. Mcharek - Penningmeester

B. Antonisse - Algemeen bestuurslid

H.J. van Eerten - Algemeen bestuurslid

M.W. van Tol - Algemeen bestuurslid


1 sep 1998 - 17 mrt 1999: Bestuur 20

L. Kampmeijer - Voorzitter

R. van Drooge - Secretaris

B. Antonisse - Penningmeester

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid


4 mrt 1998 - 1 sep 1998: Bestuur 19

R. van Drooge - Secretaris

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid


1 mrt 1997 - 4 mrt 1998: Bestuur 18

A.J.G. Hendriks - Voorzitter

R. van Drooge - Secretaris

S.P. Tigelaar - Penningmeester

W. Rietberg - Algemeen bestuurslid

B.W. van der Schans - Algemeen bestuurslid

C. Zwaneveld - Algemeen bestuurslid


1 okt 1996 - 1 mrt 1997: Bestuur 17

A.J.G. Hendriks - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

F. Fortuin - Penningmeester

D. Badoux - Algemeen bestuurslid

M. Djordjevic - Algemeen bestuurslid

R. van Drooge - Algemeen bestuurslid

S.P. Tigelaar - Algemeen bestuurslid


21 feb 1996 - 1 okt 1996: Bestuur 16

Y.S. de Natris - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

F. Fortuin - Penningmeester

D. Badoux - Algemeen bestuurslid

S.P. Tigelaar - Algemeen bestuurslid

A.J.G. Hendriks - Algemeen bestuurslid


22 feb 1995 - 21 feb 1996: Bestuur 15

C.A. Renner - Voorzitter

J.M. Bakker - Secretaris

J. Portegies Zwart - Penningmeester

D.A. Wijngaarden - Algemeen bestuurslid

Y.S. de Natris - Algemeen bestuurslid

W.P. Sorm - Algemeen bestuurslid


16 feb 1994 - 22 feb 1995: Bestuur 14

A.T. Noordervliet - Voorzitter

P.M. de Wildt - Penningmeester

J. Postma - Algemeen bestuurslid

C.A. Renner - Algemeen bestuurslid

A.L. Swaneveld - Algemeen bestuurslid

A.W. Volp - Algemeen bestuurslid

D. Vuurboom - Algemeen bestuurslid


14 okt 1992 - 16 feb 1994: Bestuur 13

M. van Ingen - Voorzitter

Y. Janssen - Secretaris

IJ.H.F. Offerhaus - Algemeen bestuurslid

A.T. Noordervliet - Algemeen bestuurslid

V.A. Verheul - Algemeen bestuurslid

D. Vuurboom - Algemeen bestuurslid


21 dec 1991 - 14 okt 1992: Bestuur 12

M. van Ingen - Voorzitter

A.P. Mosk - Algemeen bestuurslid


18 okt 1991 - 21 dec 1991: Bestuur 11

M. van Es - Voorzitter

C.N.A. van Duin - Secretaris

F.J. Molster - Penningmeester

Y.J.W. Simis - Algemeen bestuurslid


1 feb 1991 - 18 okt 1991: Bestuur 10

M.H.J. Hagen - Voorzitter

E.P. van Klaveren - Secretaris

J. van den Berge - Penningmeester

M.E. Kooi - Algemeen bestuurslid

P.G. de Jong - Algemeen bestuurslid

12 okt 1990 - 1 feb 1991: Bestuur 9

J. van den Berge - Penningmeester

M.E. Kooi - Algemeen bestuurslid


13 okt 1989 - 12 okt 1990: Bestuur 8

M. van den Hoed - Voorzitter

R.J. Dirksen - Secretaris

D. Abma - Penningmeester


25 okt 1988 - 13 okt 1989: Bestuur 7

B. van Dijk - Voorzitter

F.A.P. Harmsze - Secretaris

S.C. Pont-de Vries - Penningmeester

M. van Hoften - Algemeen bestuurslid

J.B. Nijland - Algemeen bestuurslid


15 jun 1988 - 25 okt 1988: Bestuur 6

L.E. de Graaf - Voorzitter

J.M. Smit - Secretaris

S.C. Pont-de Vries - Penningmeester


5 okt 1987 - 15 jun 1988: Bestuur 5

B. van Deenen - Voorzitter

A.M. Roest - Secretaris

L.M. Roeleveld - Penningmeester


20 okt 1986 - 5 okt 1987: Bestuur 4

H.J. Leeuw - Voorzitter

J.H.M. Verschuren - Secretaris

H.M. van Pinxteren - Penningmeester


9 sep 1985 - 20 okt 1986: Bestuur 3

H.J. Leeuw - Voorzitter

H.M. van Pinxteren - Penningmeester


28 feb 1985 - 9 sep 1985: Bestuur 2

H.J. Leeuw - Voorzitter

R.J.J.Steenvoorden - Secretaris

H.M. van Pinxteren - Penningmeester


23 nov 1981 - 28 feb 1985: Bestuur 1

J.B. Duivenvoorden - Voorzitter

M.E. Nieberg - Secretaris