Oude besturen

Hier vind je een lijst van voorgaande besturen van de NSA.

Bestuur 2016
Max Verweg – Voorzitter
Kelly Weerman – Secretaris
Jelle van Urk – Penningmeester
Melin Walet – Vicevoorzitter
Ismani Nieuweboer – Commissaris onderwijs
Marten Folkertsma – Activiteitencoördinator

Bestuur 2015
Emma van der Grijp – Voorzitter
Dennis Buijsman – Secretaris
Yvette van Nek – Penningmeester
Jorrit Bootsma – Vicevoorzitter
Boris van Brussel – Activiteitencoördinator
Peter Otte – Commissaris onderwijs

Bestuur 2014
Sebastiaan Arendsen – Voorzitter
Nigel van Herwijnen – Secretaris
David Hendriks – Penningmeester
Mike de Haan – Vicevoorzitter
Robbie Škoravi? – Activiteitencoördinator
Xanthe Verbeek – Commissaris onderwijs

Bestuur 2013
Tim Hoogeveen – Voorzitter
Isabelle Liesker – Secretaris
Sjoerd Janse – Penningmeester
Maarten Post – Vice-voorzitter
Sebastiaan van Eijk – Activiteitencoördinator
Tim Barenbrug – Onderwijs en ICT

Bestuur 2012
Milo Stroink – Voorzitter
David Laan – Secretaris
Etienne van Walsem – Penningmeester
Joost de Wit – Commisaris extern
Robbie Rens – Activiteitencoördinator
Ruben Boots – Algemeen bestuurslid

Bestuur 2011
Ziggy Pleunis – Voorzitter
Joris Messelink – Vice-voorzitter
Sarah Brands – Secretaris
Reinier Kramer – Penningmeester
Koen Groenland – Activiteitencoördinator
Jiri Oen – Onderwijs en ICT

Bestuur 2010
Timo Halbesma – Voorzitter
Maartje de Nie – Secretaris
Bastiaan Lansink – Penningmeester
Andrea Rusman – Activiteitencoördinator
Job Jonkergouw – Boeken/ICT

Bestuur 2009
Arthur La Rooij – Voorzitter
Hanneke Hoogland – Secretaris
Brent Huisman – Penningmeester
Manuel Oppenoorth – Activiteitencoördinator
Maartje Jacobs – Algemeen Bestuurslid

28 februari 2008 – 26 februari 2009
(ook ALV op 16 oktober 2008)
Frank Brussel – Voorzitter
Jochem Kaas – Secretaris
Jesse Klei – Penningmeester
Wouter Karman – Onderwijscommisaris
Sarah Gaaf – Activiteitencoördinator
Wout Merbis – Scoop-hoofdredacteur

4 oktober 2007 – 28 februari 2008
Rose Koopman – Voorzitter
Maarten Soudijn – Vice-voorzitter
Jelle van der Berk – Penningmeester
Jochem Kaas – Secretaris
Frank Brussel – Activiteitencoordinator
Joeri de Valença – Onderwijscoordinator

22 februari 2007 – 4 oktober 2007
Lucie de Nooij – Voorzitter
Alexander Groot – Vice-voorzitter
Meike de With – Secretaris
Jelle van der Berk – Penningmeester
Rose Koopman – Onderwijscoordinator
Maarten Soudijn – Activiteitencoordinator

19 oktober 2006 – 22 februari 2007
Lucie de Nooij – Voorzitter
Alexander Groot – Vice-voorzitter
Meike de With – Secretaris
Timo Kluck – Penningmeester
Roos Smit – Activiteitencoordinator

13 oktober 2005 – 19 oktober 2006
(ook ALV op 15 februari 2006)
Jeanette Nguyen – Voorzitter
Sander van Til – Secretaris
Timo Kluck – Vice-voorzitter
Roos Smit – Activiteitencoordinator
Joris Hartman – Penningmeester

22 oktober 2004 – 13 oktober 2005
(ook ALV op 22 februari 2005)
Welmoet Damsma – Voorzitter
Lydwin van Rooyen – Secretaris (tot 22 februari 2005, daarna Timo Kluck)
Yan Grange – Penningmeester
Wieteke de Boer – Activiteitencoordinator
Jelske Schaap – Activiteitencoordinator

oktober 2003 – 22 oktober 2004
Lydwin van Rooyen – Voorzitter
Welmoet Damsma – Activiteitencoordinator
Wietse – Borrelmeester
Jeroen van het Hert -Secretaris
Martijn van Pottelberghe – Penningmeester
Marieke – Interim-penningmeester

september 2002 – oktober 2003
Thomas Miedema – Voorzitter
Jorn Mossel
Marieke

maart 2001 – september 2002
Joris Hartman – voorzitter
Thijs Coenen – vice-voorzitter
Thomas Miedema – Secretaris
Charles Mathy – Penningmeester
Sander …. – Algemeen lid

xxx – maart 2001
Hendrik van Eerten – Voorzitter